Problemy ze zdradliwym partnerem

Witam, Od 3miesięcy borykam się ze zdradą partnera. Byliśmy z sobą ponad 2lata, a on odszedł do innej kobiety. Zrozumiał swój błąd i od miesiąca staramy się odbudować naszą relację. Nie jest to łatwe. Momentami, mam wrażenie, że może wrócił do mnie z innych powodów niż miłość... Jest inaczej, nie jest wylewny, nie mówi o uczuciach, zamyka w sobie. Czy to możliwe, aby mój partner miał aż takie wyrzuty sumienia, że jest momentami oziębły? Pozdrawiam

Witam. Jest możliwe, jeśli bardzo się wstydzi, ma poczucie wstydu, ma świadomość, że Panią skrzywdził. Jednak on powinien to Pani powiedzieć i przeprosić, prosić o wybaczenie. Nie wiem czy taka sytuacja miała miejsce. Na czym polegał ten błąd? I jak zamierza w przyszłości nie ulegać błędom. Warto wiedzieć dla własnego spokoju. Myślę, że najrozsądniej dla Was obojga byłoby, abyście zgłosili się na negocjacje partnerskie, małżeńskie do psychologa. Powodzenia