Problemy ze zrzuceniem wagi i brak energii życiowej

Nie mogę schudnąć. Kilka razy w tygodniu uprawiam fitness, jem niewiele ale od czasu do czasu pozwalam sobie na słodycze. Ponad to jestem podminowana, bez chęci do podjęcia żadnych działań - mam wrażenie, że do wszystkiego się zmuszam. Gdybym mogła, to leżałabym przez cały dzień i gapiła się w sufit i też by było dobrze. To chyba nie jest normalne...

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
jem niewiele nie znaczy dobrze. mniej nie znaczy lepiej. mozna jesc malo, ale nie zdrowo.
wazna jest zbilansowana dieta.
zapraszam do konsultacji

Witam,

Zachęcam Panią do kontaktu z dietetykiem, który ustali dla Pani odpowiednią dietę. Wsparciem może być także współpraca z psychologiem.
Zastanawiam się od kiedy Pani w ten sposób funkcjonuje, może warto skontaktować się lekarzem internistą i wykonać podstawowe badania krwi. Pani objawy mogą sugerować anemię.

Pozdrawiam
Ewa Czernik