Prośba o analizę wyniku RTG 34-letniej osoby
Witam. Zrobiłam rtg odcinka szyjnego kręgosłupa, ale nie otrzymałam opisu, bo w przychodni nie robią, dostałam płytę ze zdjęciem, a mój ortopeda powiedział mi tylko tyle, że muszę zrobić rezonans kręgosłupa na który termin mam za pół roku. W związku z tym zwracam się o pomoc w interpretacji zdjęcia rtg, ponieważ wypowiedź lekarza mnie zmartwiła. Pod tym linkiem znajduje się zdjęcie rtg: http://i60.tinypic.com/23lip1l.jpg[/IMG] Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest wykonanie rezonansu, aby uwidocznić na ile zmiany zwyrodnieniowe powodują ucisk na korzenie nerwów rdzeniowych. Bez tego trudno ocenić mozliwość i sposób leczenia.