Prośba o interpretację MR kręgosłupa i kanału lędźwiowego
MR kręgosłupa i kanału lędźwiowegoBardzo proszę o interpretacje wynikuStan po operacji na poziomie L5-S1?Dehydratacja,obniżenie wysokości oraz niewielkie centralno- lewoboczne uwypuklenie krążka międzykręgowego L5-S1 z uciskiem ściany przedniej worka oponowego.Krążek nieznacznie zwęża zachyłek boczny po stronie lewej oraz wpukla się do dolnej części otworu międzykręgowego po tej stronie.Wzmacniająca się tkanka w tylnej części krążka o wymiarach:3,5x4,8mm uwypukla jego tylny zarys nieznacznie

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który odniesie wynik badania do aktualnego stanu klinicznego.