Przezroczysta wydzielina z zatok

Witam. Od kilku miesięcy z zatok nieustannie spływa mi przezroczysty(czasem biało żółtawy) gęsty brzydko pachnący śluz. Dodam, że w gardle robią mi się brzydko pachnące "czopki" .Czuje jak rosą i gryzą w przełyku, po jakimś czasie same odpadają. Proszę o pomoc.

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Na podstawie badania pokieruje bon dalszą diagnostyką i leczeniem. Może być wskazana wizyta u laryngologa.
Pozdrawiam