Przyczyny bólu żuchwy

Witam mój problem polega na tym ze raz na jakiś czas boli mnie żuchwa. Dziś obudziłam się z takim bólem jak ktos mnie poobijał.Boli mnie od brody w kierunku uszu z jednej i drugiej strony.co to moze byc zęby mam zdrowe wiec o co chodzi?

Dzień dobry,
najprostszą diagnozą w Pani przypadku będzie bruksizm, tzn. zaciskanie zębów w nocy w celu rozładowania stresu i emocji jakie się w Pani nagromadziły. Bolą wtedy mięśnie przywodzące żuchwę do szczęki lub ten ból promieniuje z nich na sąsiednie struktury. Zalecałbym samoobserwację oraz wizytę u lekarza stomatologa który mógłby to potwierdzić.