Rak esicy, w lewym płacie wątroby naczyniak

Proszę o określenie stanu pacjenta i rokowanie z diagnozą- Rak esicy pT3pN1b.USG- w lewym płacie wątroby naczyniak o wym.1 cm, RTG płuc- pole płuca lewego przymglone-płyn? Zmiany niedodmowe?Proszę napisać ile czasu zostało mojemu tacie. Pozdrawiam

Przepraszam , ale ja zajmuję sie leczeniem nowotworów a nie przepowiadaniem przyszłości! Proszę przeprowadzic rozmowę z leczącymi onkologami! Odpowiedzialni onkolodzy nie odpowiadaja ile czasu życia (jesli dobrze rozumiem pytanie) zostalo pacjentowi bo TEGO NIE WIE NIKT!!! Jesli teoretycznie przyjąć , że statystycznie np.90% pacjentów z danym rodzajem i stopniem zaawansowania nowotworu przezywa mniej niż 5 lat , to pozostaje jeszcze 10% tych , którzy przeżywają dłużej niz 5 lat! W której grupie jest dany pacjent nie wie nikt! Czy zrozumiałe jest moje wytłumaczenie? zż