Realistyczne sny u 19-latka

Witam. Od kilkunastu tygodni towarzyszą mi realistyczne sny. Np. Śni mi się iż jestem w pracy z wszystkim współpracownikami wykonuje swoje obowiązki a gdy zadam któremuś pytanie i nie uzyskam odpowiedzi uświadamiam sobie że jestem w domu. W tedy się budze jestem zdezorientowany i zawsze poza łóżkiem. Obawiam się że może to być dla mnie niebezpieczne. Kilka razy obudziłem się ubrany z odpalonym papierosem. Pijący świeżo zaparzoną kawę chodź nie pamiętam bym ją robił. Dziękuje za odpowiedź.

Witam, myślę, że takie objawy mogą być znakiem, że poziom możliwego stresu który możesz doświadczać jest znacznie przekroczony.
Proszę udaj się na spotkanie z psychologiem aby więcej porozmawiać o Twojej sytuacji życiowej.
Może jest to stres związany z obowiązkami?
Lub sytuacją rodzinną?
Zachęcam do badania tych objawów.
Pozdrawiam
Sylwia