Relacje z byłym partnerem

Jestem zakochana w pewnym chłopaku. Spotykaliśmy się było wszystko dobrze ale on zaczął robić niespodziewane problemy, minął rok w sierpniu spotkaliśmy się w gronie znajomych. Dal mi wtedy kurtke i powiedzial ze będzie pretekstem do spotkania, oddalam kurtke przez znajomych od tego czasu gdy wpadamy na siebie on udaje obojętnego i traktuj mnie jak powietrze nie witamy sie nawet. Jest zły? czuje cos do mnie?

Dzień dobry!

Jedyną osobą, która zna odpowiedź na to pytanie jest właśnie ten chłopak. Zachęcam do zapytania jego. Czym by Pani ryzykowała?

Pozdrawiam!

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza