Rokowania po endoprotezach stawów kolanowych
Jestem po endoprotezach stawow kolanowych lewe 2008 r prawe 2010. w tym roku przeszłam kilka zapalen drog zółciowych i dwa badania MR tych drog.Zzczełam odczuwać duzy bol kolan szczegolnie przy schodzeniu ze schodów.Wykonane badania scyntygrafia ognisk zapalnych znakowanymi leukocytami wykazała procesy zapalne na tle obluzowania elementu piszczelowego protezy.Jakie dalsze rokowania ? konieczna powtorna operacja ?

KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Zamieszczony opis wskazuje na konieczność dalszego leczenia pod okiem specjalisty ortopedy. Niewykluczone, że w przyszłości może Panią czekać zabieg operacyjny. Decyzja o zabiegu będzie jednak zależała nie tylko od wyników obrazowych ale od danych klinicznych.