Rozdrażnienie, zwiększone tempo u niemowlaka

Witam serdecznie, mamy 1,5 miesięczna córkę. Od kilku dni zmniejszyła przyjmowane posiłki skracając czaspomiędzy nimi do ~2h. Ilościowo to te same wartości, ale cykle są jakimś efektem zwiększonego tempa. Pmiędzy posiłkami około 1h histerycznie płacze -nie ciągle, tylko 5-10 minut płaczu i 5-10 minut drzemania, cyklicznie. Widzimy, że jest rozdrażniona brakiem snu. Przytualmy, przebieramy, karmimy, kąpiemy. Dziecko ma zdrowy wygląd, nie ma gorączki jest zadbane, dopieszczone w każdym calu. ??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do lekarza pediatry. Na podstawie samego opisu nie można stwierdzić przyczyny. Potrzebne jest badanie lekarskie, aby można byłoby cokolwiek poradzić.