Rozkład posiłków przy pracy nocnej

Ważę 65 kg przy wzroscie 170 cm . Mam problem z utzrymanie m wagi przez to ze codziennie pracuję w nocy od godz 00:30 do 5:30 kiedy i jakie posiłki powinnam spozywać ?

Witam,

przy pracy w godzinach nocnych zaleca się zjedzenie dwóch głównych posiłków o stałych porach w trakcie dnia, bez względu na to, czy jest to dzień pracy czy dzień wolny. Dzięki temu będzie utrzymana równowaga hormonów odpowiedzialnych za regulację apetytu. Ponadto, zaleca się dodatkowe dwie przekąski w przeciągu dnia. W dniu pracy należny zjeść lekką przekąskę po przebudzeniu, wczesnym popołudniem. W pracy zaleca się zjedzenie przekąski nocnej, która powinna zawierać źródło pełnowartościowego białka (mięso, przetwory mleczne).

Serdecznie pozdrawiam,
mgr Alicja Golonka
http://dietetyk-proporcja.pl/