Rozstanie z chłopakiem, który namawiał na kupno mieszkania

Witam, prosze o pomoc!Bylo cudownie,namawiał mnie na kupno mieszkania,zrobilam to. Po ok.miesiacu odszedl. Zaznaczam ze kochal mnie szalenie i znikad pach!ze mnie nie chce,ze nie wroci,ze nic nie czuje-bo nie ma ,,motylkow''.Ciagle przeczy sam sobie.wyprowadzil sie, niby nie chcial rozmawiac. jak prosilam to przyjezdzal na rozmowy w ktorych ja blagalam a on nic.przyjechal zapytalam czy jest pewny swojej decyzji, spuscil glowe i powiedzial tak. powiedzialam by zabral reszte rzeczy,nie zabrał

Opisana przez panią sytuacja jest bardzo emocjonalna. Warto zadać pytanie co przez ten ostatni okres czasu się zdarzyło, co mogło wpłynąć na takie zachowanie chłopaka. I d tego zacząć ewentualną kolejną rozmowę. Być może wspólne zamieszanie było dla niego celem, wobec którego żywil jakieś konkretne oczekiwania. Gdy już doszło do tego oczekiwania zderzyły się z rzeczywistością i chłopak poczuł presję. Lub doszło do niego, że jest to odpowiedzialna decyzja i się tego wystraszyl? Warto podjąć próbę kolejnej rozmowy. Jeśli to nie przyniesie żadnych rezultatów, to niezbędna będzie pani refleksja nad zaakceptowaniem tego stanu. Pozdrawiam