Rozstanie z partnerem i emocje

Witam, Jestem świeżo po rozstaniu z chłopakiem z którym planowałam mieć dzieci dom rodzinę. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę z tego, że nie wiem czy go kocham i odeszłam (wczoraj) dziś czuje dziwny spokój. Jednocześnie w głowię kłębią mi się myśli "za tydzień się zejdziemy". Mam 20 lat i nie wiem co czuje. To głupie. Proszę o pomoc. Jak powinnam się zachować co robić co czuć?

Dzień dobry!

Niestety (albo na szczęście) nikt inny nie może pokierować Pani życiem, zdecydować za Panią, co powinna Pani robić i jakie decyzje są właściwe. Tym bardziej, nikt nie może powiedzieć Pani, co powinna czuć.
Wątpliwości i kryzysy są naturalną częścią życia, ale zawsze odpowiedzi, zasoby i drogi radzenia sobie z trudnościami - są w nas.
Psychoterapia może być procesem wspierania Pani w tych poszukiwaniach i podejmowaniu kolejnych decyzji, a także zwiększać Pani świadomość i dojrzałość.

Pozdrawiam!

Myślę, że nikt nie powinien za Panią odpowiadać co powinna Pani czuć ani co robić. Jednak jeśli chce się Pani uporać z podobnymi zachowaniami i zrozumieć ich przyczynę sugeruję zgłosić się osobiście po pomoc psychologa

http://www.gabinetzmian.pl