RTG kręgosłupa szyjnego i spłycenie lordozy

W RTG kręgosłupa szyjnego - spłycenie lordozy i przewężenie przestrzeni międzykręgowej na poziomie c4/c5. Czy to może powodować trwający czasem 2-10h ból stawów i kości (uczucie jakby ktoś mi lawę wlewał do kości)? Ból pojawia się raz na jakiś czas, ale mam wtedy problemy nie tylko z noszeniem czegokolwiek, ale ułożeniem rąk przy zasypianiu, bo każde zetknięcie rąk z jakimkolwiek podłożem powoduje nasilenie się bólu.

Witam serdecznie,

Wynik badania może wyjaśniać Pani dolegliwości bólowe. Wskazana konsultacja z lekarzem neurologiem lub ortopedą celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.