Silny ból kości ogonowej

Witam, od miesiąca dokucza mi silny ból kości ogonowej. Nie pomagają leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Nie mogę siedzieć, leżeć...przy chodzeniu natomiast nie mam tego problemu. Nad ranem budzi mnie silny ból w dole pleców, jakby ktoś ściskał mnie w imadle. Bardzo proszę o poradę, jestem zmęczona, od tygodni nie siedziałam bez bólu.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać w trybie pilnym na początek do ortopedy w celu dokonania badania fizykalnego oraz badań obrazowych. Pozdrawiam