Silny ból szyi przy krtani

Dzień dobry, Od 3 dni zmagam się z silnym bólem szyi, a dokładnie po prawej stronie przy krtani (tam gdzie często bada się puls), przy nacisku ból jest bardzo mocny również przy skręcie szyi w lewą stronę, trudno mi go opisać ale jest tak bolesny, że łzy same napływają do oczu ;(. Mało prawdopodobne żeby mnie przewiało, gdyż chodzę w apaszkach i ubieram się ciepło, zęby też mam zdrowe i nie bolą. Zastanawiałam się czy przyczyną może być coś wspólnego z naciągnięciem karku przy szybkim skreceniu

Milena Lubowicz

Oczywiście przyczyną może być nadwyrężenie czy drobny uraz. Skoro ból jest tak silny należałoby się skontaktować z lekarzem rodzinnym.
Pozdrawiam