Silny ból w odcinku piersiowym i problemy z oddychaniem a wynik RTG

Odczuwam bardzo silny ból w odcinku piersiowym promieniujący do klatki piersiowej ,częste problemy z oddychaniem zrobilam RTG i w opisie "sklerotyzacjapłytek granicznych trzonów kr.piersiowych od Th5 do Th9,drobne osteofity na przednich krawędziach tych trzonów,czekam na odpowiedź Ewa

Teraz powinna pani otrzymać leki p/bólowe i tzn miorelaksanty. Należy rozważyć czy te sklerotyzacje blaszek granicznych to nie złamania blaszek granicznych czyli objaw osteoporozy. Dobrze aby jeszcze jakis lekarz rzucił okiem na zdjęcie.