Silny ból w plecach u 30-latki

Witam jestem właśnie w pracy i złapał mnie silny ból w plecach, na wysokości tak pod piersiami, nie mogę głęboko oddychać i ruszyć tułowiem na boki. ale gdy wypnę klatkę piersiową i wezmę głęboki wdech to nie boli.

Witam. Proszę spróbować się przejść, wykonać kilka powolnych skłonów. Jeśli ból się nasila proszę udać się do lekarza