Silny i nieustępujący ból ręki

Witam, od 3 dni czuje silny, nieustępujący ból lewej ręki od łokcia do ramienia a dokładniej okolice bicepsa. Ból pojawił się nagle bez uprzednich urazów. Uniemożliwia mi on poruszanie ręką, wykonywanie podstawowych czynności. Nocą wydaje mi się, że ból jest silniejszy i bez leków przeciwbólowych nie mogę spać. Każdy ruch ręką jest na tyle silny, że wspomagam ją prawą ręką. Używam maść Dicloziaja- nie pomaga.Poza ostrym bólem nie mam przy tym innych dolegliwości. Proszę o poradę co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie mięśni czy stawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.