Skaza białkowa i polip w przegrodzie nosowej u 2-latka

Witam. Mam dziecko około 2 lat, podejrzewam ze w przegrodzie nosowej narósł polip. Chłopczyk ma skazę białkową, czy mogą być jakieś powiązania skazy u dziecka i polipa? Jakie są skutki uboczne bo usunięciu poprzez operację polipa?

Polipy u dzieci a w szczególności tak małych to ogromna rzadkość. Raczej nie ma związku z nietolerancją białka choć u dorosłych alergików zmiany w zatokach przynosowych występują częściej. U Pani dziecka jest to raczej jakiś błahy problem ale koniecznie musi ocenić go lekarz laryngolog który wykonan wziernikowanie (endoskopię) jamy nosa.