Skurcze w dole brzucha w 8 tygodniu ciąży

Witam jestem w 8 tyg ciązy,1 usg miałam 3 tyg temu. Od kilku dni mam skurcze w dole brzucha i lekkie plamienie. Czy lekarz powinien mi zrobić usg na nastepnej wizycie która przypada na listopad .Czy powinnam zgłosić sie szybciej?
Lek. Marta Jaruchowska

Zdecydowanie szybciej, proszę zgłosić się na najbliższą izbę przyjęć oddziału położniczo- ginekologicznego, podaje Pani objawy poronienia zagrażającego.