Ozzion a skurczowe bóle pleców

Witam serdecznie. Ostatnio mam skurczowe bóle pleców parę kręgów wyżej od lędźwiowych, lekarz przepisał mi Ozzion tabletki dojelitowe. Czytając ulotkę Ozzionu nic nie widzę z tym wspólnego. Czy lek Ozzion ma jakieś szersze zastosowanie w moim przypadku? Już zaczęłam się obawiać, że może ja coś pomyliłam albo w aptece się pomylili, sama nie wiem... :( Na razie Ozzion w żaden sposób mi nie pomaga, ale w sumie wzięłam dopiero dwie tabletki, więc może jest czas. Z tym że cały czas mam obawy, że coś tu jest nie tak i wcale nie powinnam przyjmować leku Ozzion ale coś innego. Próbowałam szukać w internecie leków o podobnej nazwie co Ozzion, ale nic takiego nie znalazłam. Czy to możliwe, że lekarz się pomylił? A może Ozzion ma jakieś dodatkowe działania, które mogą pomóc w moim przypadku tylko informacji na ten temat nie zawarto w ulotce? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje w tej sprawie bo chciałabym się trochę uspokoić.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej lekarz podejrzewa, iż dolegliwości spowodowane są chorobą refluksową przełyku. Jeśli leczenie nie przyniesie spodziewanego efektu to proszę udać się na ponowną wizytę do lekarza prowadzącego.