Sposoby na odbudowanie mięśni klatki piersiowej przy zespole Polanda

Pytanie do lekarzy specjalizujących się w mięśniami a mianowicie jestem chory na zespół Polanda nie posiadam wogóle mięsnia klatki piersiowej nie mam nic wiec nie moge go rozbudowac bo nie ma nawet zalazka.Jak moge to odbudowac naturalnymi sposobami czy wylacznie operacja.Operacja jest finansowana?Rehabilitacja długo i ciężka?Prosze o odpwiedź jak bedzie trzeba dorzuce zdjecie to nie jest moje zdjecie ale tak samo to wygląda

Zbyt wiele niewiadomych. O ewentualnym leczeniu zdecydować musi badanie kliniczne najlepiej przeprowadzone przez chirurga plastycznego i/lub ośrodka mikrochirurgii, który musi rozważyć, czy efekty uboczne leczenia nie przewyższą korzyści.