Stosowanie DicloDuo i Mydocalmu a bolesność okolicy barku

Ostatnio po wizycie u lekarza wyszłam z receptą na DicloDuo i Mydocalm. Zgłosiłam się z bólem barku ,okolicy nad barkiem który promieniuje do szyji lub/i ręki. Niestety leki nie działają dalej boli Jedyne co się dowiedziałam to,że "coś może uciska Pani na nerw" Medykamenty niestety nie działają.Wybrałam tyle ile kazała czyli 30 tabletek Mydoclm'u i 10 DicloDuo Niedługo idę powtórnie ale zastanawiam się nadal co mi dolega Ból koi leżenie z ręką nad głową ale po chwile ręka drętwieje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na ucisk na nerw przez struktury otaczające, aby to stwierdzić konieczna byłaby wizyta u neurologa i badanie ENG.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być ucisk na nerwy i konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.