Stosowanie Forever Slim podczas odchudzania

czy produkt " ForeverSlim " dostanę w Polsce, w aptece? czy ten lek jest skuteczny / bezpieczny / warto skusić się na ten lek i dołączyć go do ćwiczeń? czy ten lek jest przeznaczony mężczyznom, czy bardziej kobietom? dziękuję, pozdrawiam.

Witam, nazwa preparatu bardzo obiecująca, ale z zawodowego obowiązku uprzedzam, że forever slim są jedynie osoby, które racjonalnie i zdrowo się odżywiają, nie te, które stosują suplementy diety nie dbając o sposób żywienia i skład diety.

W celu ustalenia indywidualnej diety zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl

Serdecznie pozdrawiam