Strach przed burzą

Mam 12 lat, bardzo boję się burzy. Czy da się to zmienić?
12 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Na początku zastanów się, dlaczego tak właściwie boisz się burzy, czy Twój lęk przed nią zaczął się od jakiegoś konkretnego wydarzenia - spróbuj znaleźć przyczyny, a następnie postaraj się je zracjonalizować.
Możesz także kontrolować objawy lęku, na przykład poprzez ćwiczenia relaksacyjne.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Oczywiście, że tak!
Podziel się ze swoją Mama swoim lękiem i poproś Mamę o zwyczajną rozmowę
z psychologiem.dziecięcym.

Z przesłaniem radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com