Tkanka tłuszczowa przedjelitowa w pachwinie a sport
Witam, w badaniu USG otrzymałem informację, że do kanału pachwinowego wstawia się tkanka tłuszczowa, przedjelitowa. Mam pytanie o uprawianie sportu tj. jaki rodzaj sportu jest zalecany, obojętny i niewskazany. Szczególnie chodzi mi o intensywną jazdę na rowerze, podciąganie, pompki i pływanie.

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Leczenie niedokrwienia kończyn dolnych
Niedokrwienie kończyn dolnych to problem, z którym często spotykają się chirurdzy naczyniowi. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jakie są sposoby leczenia tej dolegliwości.
Witam , sprawa wymaga szczegółowego omówienia z chirurgiem prowadzącym!!! Proponuję wykonywanie lekkich wysiłków! z.żurawski
Lek. Zbigniew Ĺťurawski
Szanowny Panie - nie jest niebezpieczny, raczej obojętny.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków