Torbiel na jajniku i polip na macicy a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych
Mam 20 lat zażywam antykoncepcję od lutego 2014r. w marcu lekarz wykrył u mnie torbiel na lewym jajniku 34mm po 3 mies. okazało się ze torbiel się powiększyła i ma 47mm po następnych 3 miesiącach lekarz powiedział mi ze sa dwa torbiele i ze tak było wcześniej sam nie wie czy to jajnik czy torbiel, ponieważ nie widać na USG widać natomiast polip na macicy. czy to wina tabletek ? Czy zostawienie do obserwacji jest prawidłowe w tym przypadku. miała wykonane badanie Ca125 wyszło prawidłowe

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu. Postawa wyczekująca była jak najbardziej prawidłowa.