Twardy brzuch, bóle i bulgotanie

Witam. Chciałam zapytać co mi może grozić jeśli nie pójdę do lekarza z takimi objawami jak; - mam twardy brzuch, jak dotknie to cały boli na dole, -co wieczór jak się pomoże bulgoczy i cos się przelewa w brzuchu, - czuje wodę w brzuchu jak dotknie brzucha . po lewej stronie cos mnie kuje i w dzień łapią mnie skurcze, ale przechodzą, - gdy po 15 minutach siedzenia wstaje tonprawy bok mnie kluje, i muszę rozchodzić bo cały prawy bok mnie boli. Chciałam zapytać czy mogę wyleczyć to sama w domu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości zdecydowanie wymagają oceny lekarza podczas bezpośredniej wizyty. Proszę nie bagatelizować problemu. Takie postępowanie może stanowić zagrożenie dla Pani zdrowia i być przyczyną poważnych powikłań.