Uciążliwa, silna, wieczorna bolesność kolana
interesuje mnie konsultacja z ortropedą. Mój problem polega na tym, że bez żadnych powodów i sygnałów odczuwam od paru dni nieprawdopodobny ból w prawym kolanie. Nie spie po nocach bowiem intensywnośc bólu zaczyna się wieczorem. Byłem dwakroc u lekarzy lecz zaordynowali mi wyłacznie środki przeciwbólowe i przeciwzapalne.Wykonane RTG nie wnosi żadnych zastrzeżeń.Sam już nie wiem co robić. Oczekuję porady. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 66 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję wykonanie dodatkowych badań - USG i rezonansu magnetycznego oraz badania przeciwciał ANA. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić bardziej szczegółowej odpowiedzi.
Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski