Ucisk w górnej części mostka

Witam, czym moze byc spowodowane uczucie ucisku w gornej czesci mostka oraz klucie od czasu do czasu po prawej lub lewej stronie nizej - okolice piersi.
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane dolegliwości mogą być spowodowane zarówno problemem sercowym, wynikającym z przejściowego niedotlenienia mięśnia jak i nerwobóli. Warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego w celu wykonania podstawowych badań w tym EKG.