Uczucie guli w gardle, ból klatki piersiowej

Witam. Od dwoch tygodni mam gule w gardle jakby mi sie chciało odbić ale nie mogę przy tym tez boli mi czasami klatka piersiowa lewa reka i czasami lewa strona plecow. Nie bylam jeszcze u lekarza.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem schorzeń gardła, przełyku czy reakcji nerwicowej. Proszę udać się do lekarza rodzinnego który wprowadzi odpowiednie leczenie.