Usuwanie migdałków a ślady krwi w ślinie

Witam. 25.05 miałem zabieg usuwania migdałków. Dnia 30.05 przezyłem bardzo obfity krwotok z lewej lozy po migdałku. Naczynie zamknięto metodą koagulacji bipolarnej w szpitalu. Po 2 dniach wypuszczono mnie do domu i zasztusiłe się wodą i przez chwile kaszlałem. Po kaszlu zauważyłem ślady krwi w ślinie, które po czasie znikneły. Mam pytanie czy zamyanie naczyń tą metodą jest trwałe? oraz czy podczas kaszlniecią te naczynia mogły spowrotem sie rozstrzelnic ? proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Krwawienie jest jak najbardziej możliwe, podczas kaszlu dochodzi do wzrostu ciśnienia krwi w naczyniach gardła. Z uwagi na niezagojone całkowicie ulegają pęknięciu i krwawią. Krwawienie jesli jest niewielkie ustępuję po chwili, jeśli jest większe wymaga koagulacji- przypalenia.