Uszkodzenia przyczepów ścięgien po leczeniu chemioterapeutykiem
Witam. Po leczeniu chemioterapeutykiem (f-chinolonem) skojarzonym z NLPZ (diklofenak) po 2tyg. terapii dostałem ciężkich powikłań- uszkodzenia przyczepów ścięgien. Bóle trwają już rok (także podczas spoczynku) USG: pogrubiona powięź pasma biod.-piszczel., tendinopatia ścięgna strzałkowego dł. oraz naj.bolesne- chroniczna entezopatia m. kulszowo-goleniowych. Czy brak poprawy po rehabilitacji (fala EWST masaż) jest wskazaniem do zabiegu? Czy w ogóle entezopatię można leczyć operacyjnie? Dziękuję

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą ortopedą, który oceni podany wynik w oparciu o szczegółowe dane kliniczne i pokieruje dalszym postępowaniem.