Uwidoczniono niewielki wysięk w zachylku nadrzepkowym

Badanie USG.W badaniu uwidoczniono niewielki wysięk w zachylku nadrzepkowym.Na klykciach k,udowych cechy chondromalacji II/III.Wiązadlo rzepki,troczki rzepki-bez cech patologii Scięgno mięsnia czworoglowego z cechami entezopatii.Wiązadlo poboczne piszczelowe,poboczne strzalkowe- bez cech patologii.Wiązadlo krzyzowe-bez cech patologii.Ląkotki-przysrodkowa- z cechami zmian degeneracyjnych,boczna w widocznym zakresie bez cech patologii.Dól podkolanowy-bez cech patologi,czy to cos powaznego

Witam,
to zmiany zwyrodnieniowe które niestety będą postępować. Zwolnić postęp mozna stosując preparaty z chondroityną i kwas hialuronowy (lub osocze bogatopłytkowe) dostawowo.