W jakich odstępach zażywać leki na chore gardło?

Witam, choruje na gardło od lipca z przerwami. Ostatnio byłam leczona Taromentinem, po 7 dniach była lekka poprawa, dopisano mi Rovamycin na 10 dni, od laryngologa natomiast dostałam Flukofast i Dicoflor 60. Jak mam zażywać te leki, w jakich odstępach? Czy Rovamycin mam brać razem z Flukofastem, czy to jakoś nie koliduje ze sobą? Gardło jest bardzo czerwone, ale migdał mniejszy niż na początku choroby. Język jest również zaczerwieniony i bardzo piecze. Co mam robić? Proszę o odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Między wymienionymi preparatami nie ma interakcji. Może je Pani zażywać nawet jednocześnie. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy prowadzących.