Wodnista wydzielina z jednej dziurki nosa

Witam.Mam problem z nosem.Od dłuższego czasu leje mi się z prawej dziurki czy to lato,czy zima nawet we śnie,lewa jest zaschnięta.Jak kicham to z 10 razy,przewaznie rano.Mam kłopot ,bo ciągle nosze chusteczki i smarkam.Byłam kilka razy u laryngologa,ale nic nie stwierdził.Co może być przyczyną?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na alergiczny bądź niealergiczny nosa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty alergologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.