Wygojone więzadła a odpowiednia terapia

Lekarz stwierdzil podczas badania więzadła wygjone na długo oraz dodatkowa kostke przy piątej kości śródstopia co dalej z tym robić jak dalej powinno przebiegac leczenie

Kostka dodatkowa jest tam prawdopodobnie od zawsze. |Co do więzadeł, to skoro są wygojone "na długo" to znaczy, że są cechy niestabilności. Leczenie zależy tu od Pani aktywności i dolegliwości. Zwykle leczenie zaczyna się od rehabilitacje. W niektórych sytuacjach leczenie jest operacyjne ale raczej u sportowców.