Wynik badania dopochwowego oraz bóle podbrzusza, nadwrażliwość piersi, senność i wodnisty śluz
Witam Byalm dzis na USG dopochwowym. Co sie okazało ze doktor sie umeczyl bo nic nie widział ,lewy jajnik calkiem nie widoczny. Wynik endometrum 8,3 mm jednorodne .Endocervium 5mm- jedna warstwa. Co to znaczy ? Prawy jajnik o wym. 24x9mm. str. zatarta. zglosilam sie do poradni gdyz od dwoch tyg. mam nadwrazliwe piersi ,pobolewanie takie ciagnace w dól podbrzusza , czysty biało wodnisty sluz,sennosc. prosze o porade .Oczywiscie wynik skonsultuje z doktorem ,ale sie denerwuje i jestem niecierpliw

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, wynik ten jest bardzo nieswoisty i bez wykonania dodatkowych badań laboratoryjnych oraz powtórzenia badania USG nie można go jednoznacznie ocenić. Proszę o ponowną konsultację z ginekologiem i się nie denerwować. Pozdrawiam.