Wynik badania kręgosłupa i przepuklina z uciskiem korzeni nerwowych

Witam serdecznie i proszę o odpowiedź na moje pytanie . Mam problem z odcinkiem szyjnym kręgosłupa MR wykazało centralna przepuklina C6/C7 zwężająca otwory m-k z możliwością ucisku korzeni nerwowych, centralna wypuklina krążka m-kC4/5, centralna lateralizująca na stronę prawą wypuklina C5/6 z modelacją worka oponowego i przewężeniem prawego otworu m-k , osteofitoza krawędziowana przednich i tylnych powierzchniach trzonów C4-C7 z wypuklinami krążków . Moje pytanie brzmi ile kg mogę dźwigać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić odpowiedź na Pani pytanie konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz łącznie zinterpretować objawy z badania z wynikiem wykonanego MR. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.