Wynik badania kręgosłupa u 34-latki
witam. mam 34 lat i od pewnego czasu zmagam sie z bólem kręgosłupa,i postanowiłam zrobić badania, dlatego chciałabym skonsultować z Państwa specjalistami . Radiogram kręgosłupa lędźwiowo-krzyzowego. Zniesiona lordoza, półpoziome ustawienie kości krzyzowej, nieznaczne osteofity na trzonie L5.Radiogram kręgosłupa piersiowego. Prawostronna skolioza, kifoza zachowana, sklerotyzacja blaszek granicznych trzonów kręgowych.k. szyjny, zniesiona lordoza, zwęzenie przestrzeni miedzykregowej C5-C6

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badań wskazuje na występowanie zmian w obrębie kręgosłupa. Wyniki należy odnieść do stanu klinicznego. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.