Wynik badania obrazowego kręgosłupa 34-latki do analizy
witam prosze o wyjasnienie opisu mr.osteofitoza przednich krawedzi trzonów kręgów w odcinku Th12-L3.Na poziomieLs/s1 szerokopodstawna tylno lewoboczna pjm modelujaca lewy korzeńS1W zachyłku bocznym kanału kręgowego i nieznacznie worek oponowy cechy dehydratacjikrążka mk.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie oraz łącznie przeanalizować wynik badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza Zlecającego powyższe badanie.