Wynik RTG i zwężenie szczeliny międzykręgowej
witam nie dawno odebrałam wyniki rtg diagnoza zwężenie szczeliny międzykręgowej c5/c6 oraz niewielkie zmiany zwyrodnieniowe w otoczeniu proszę o wyjaśnienie tego opisu

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu wskazują na obecność patologii o charakterze zwyrodnieniowym czyli o chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa. Nie uwidoczniono jednak konfliktu ze strukturami nerwowymi w obrębie kręgów. Warto skorzystać z pomocy rehabilitanta.