Wynik RTG kręgosłupa 21-letniej osoby a jego bolesność
Witam własnie odebrałem wyniki RTG kręgosłupa z którego wynika, ze tarcza międzykręgowa L 5/S1 jest zwężona, startuje do jednostek reprezentacyjnych w warszawie w wojsku, w poniedziałek mam WKML czyli wojskowa komisje lekarska, co mam ogolnie teraz zrobic, staram sie cwiczyc rano i wieczorem, cwiczenia rozciagajace itd, pomaga na jakis czas lecz bol wraca, prosze bardzo o pomoc. Pozdrawiam Mariusz.

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam serdecznie,
Sugeruję konsultacje z lekarzem neurologiem lub neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.