Wynik RTG kręgosłupa a powrót do pracy
niech ktoś mi wytłumaczy co oznacza wynik rtg kręgosłupa: "niewielki odczyn osteosklerotyzacji wokół prawego stawu krzyżowo-biodrowego z odcinkowym zwężeniem w części przedniej i zwyrodnieniem chrząstki". Od października jestem na zwolnieniu, ból pleców w dolnej części nie ustępuje. Zastrzyki nie pomogły, a reumatolog i neurolog tylko "popukał młoteczkiem". Proszę, błagam pomóżcie mi!!!! nie wiem co dalej robić, a muszę wreszcie wrócić do pracy.....

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam serdecznie,
Wynik taki świadczyć może m.in. o zmianach zwyrodnieniowych. Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam.