Wynik RTG u 13-latka

Moj 13 letni syn mial rtg i wykazalo mu djecie kręgosłupa l-s slycenie lordozy lewoboczne skrzywienie z rotacja trzonow wzdluz osi dlugiej na poziomie l5 /s1 zwezsnie przestdzdni m-k na poziomie przodozmyk trzonu kręgu l5 w/z s1 na ok 7mm proszd o odposiedz 6

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Badani wskazuje na wadę postawy. Nieprawidłowości uwidocznione w badaniu powinny zostać skonsultowane z neurochirurgiem.