Wynik USG narządów rodnych 20-latki do analizy
Czy wyniki są prawidłowe USG narządów płciowych? Trzon macicy w tyłozgięciu o wym. 42x22x29 mm, homogenny. Echo endometrium szer.4mm, jednorodne. Przydatki obusronnie bz. Jajniki z drobnymi pęcherzykami. Miednica mniejsza bez płynu.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc prawidłowo zinterpretować wyniki USG należy poznać kiedy był pierwszy dzień ostatniej miesiączki, czy rodziła Pani dzieci i inne informacje z życia medycznego pacjenta. Proszę udać się do lekarza ginekologa.