Wyniki badań hormonalnych a ospałość i pragnienie
Zrobiłam badania w 7dmym dni wyższych temperatur (10 dni wcześniej usg potwierdzające owulacje) Estradiol 940,4 pmol/l norma do 774 255,82 pg/ml norma do 211 progesteron 66,22 umol/l norma do 86 20,79 ng/nl norma do 27 Prolaktyna 335,1 mu/l Bardzo proszę o jakąś radę, do lekarza idę za ponad dwa tygodnie. Czuję się źle w zasadzie ciężko mi wstać z łóżka, nie mam siły cały czas bym spała i ciągle chce mi się pić, czy to powoduje ten wysoki estradio? Czy to może być ciąża?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Nie można wykluczyć ciąży, ale w pierwszej kolejności radziłabym wykluczyć cukrzycę oraz niedoczynnosć tarczycy, które mogą dawać opisane dolegliwości.
Pozdrawiam