Wysięk w kaletce półścięgnisto-brzuchatej dołu podkolanowego
USG 4.12.2013-masywna torbiel/wysięk w kaletce półścięgnisto-brzuchatej/prawego dołu podkolanowego50x42x18mm,niskobiałkowa.\bez cech uszkodzenia ściany.Pozostałe struktury dołu podk.-sonograficznie w normie. Czy konieczne jest usunięcie chirurgiczne czy wystarczy farmakologiczne.Rehabilitacja? Dziękuję z gory za odp.

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Ze względu na wielkość zmiany i odczyny w stosunku do okolicznych struktur warto rozważyć chirurgiczne usunięcie zmiany.